Screpioni kaubandusplatvorm

Nüüdseks on meie arhitektuur ja meie tarkvarapakett nüüdsest paremini paigutatud terves vormis üle kogu maailma. Sul on miljonit pluss tarbijat, kes kasutavad PayPali. Ja meie järgmine küsimus pärineb Darrin Pellerist Wolfe Researchiga. Või on nad tegelikult pigem frenemiesid? See ei tule palju müüa, kuid asi ei ole selles nimekirjas müüdud tipptasemel. Usume, et töö ja brändi suund on õiged; nüüd peame selle töö muutma aktiveeritavateks tulemusteks.

Meedialeht - Tirendo.

Screpioni kaubandusplatvorm

Parima stabiilse teenuse pakkumiseks on meie dünaamilises meeskonnas parimad eriala profesionaalid, IT arendajad ja rehvi spetsialistid. Keskendume kvaliteedile, kiirusele ja teadlikule klienditeenindusele.

Screpioni kaubandusplatvorm

Ajalugu Sellega algas üksikasjalik testimiste ja kontrollimiste etapp, olgugi et suures osas ei köitnud see veel avalikkuse tähelepanu. Alates juunist sai alguse avar ja kiire rahvusvahelistumise strateegia, mille kaudu ettevõte on muutunud konkurentsivõimelisemaks ja tugevaks Euroopa tegijaks. Koostöö ja ressursside vahetuse sünergiline mõju on loonud oskusteabe mõlema firma vahel.

Screpioni kaubandusplatvorm

Tänu sellele lisandus Delticom OE juhatusse Markus Bihler finants, suhtekorraldus, rahvusvahelistumine ja organisatsiooni arendamine. Felix Vögtle on töötanud tegevjuhina Gimigamesis, mis tegeles osavusmängude platvormiga ja samuti Rocket Screpioni kaubandusplatvorm.

Screpioni kaubandusplatvorm

Alates Populaarne võidusõitja mängib peamist rolli meie suurejoonelistes ja meelelahutuslikes reklaamides, mis jõuavad eetrisse paljudes Saksamaa, Austria ja Holland telekanalites.