Muu Kulgkaubandussusteemide.

Muudatuse sisseviimine aitab täielikult tagada tolliasutuste finantshuvid ja kuluka tollieskordi vajadus peaks tulevikus vähenema. Subsidiaarsuse põhimõte Ettepanek tehakse ühenduse ainupädevusse kuuluvas valdkonnas.

Muu Kulgkaubandussusteemide

Tule tööle Lumav Commerce pakub digiäri kasvatamise analüüsi, loob uusi lahendusi Magento platvormile ning hooldab olemasolevaid e-ärisid. Kiire kasvu tulemusena oleme viimased kolm aastat järjest olnud Äripäeva Gaselli TOPis ning hetkel töötab ettevõttes üle 40 inimese. Oleme Baltikumi üks neljast Magento ametlikuks partneriks valitutest ja esimene ning ainuke Eesti kapitalil olev Magento partner.

Muu Kulgkaubandussusteemide

Meie klientide Tingimusi kasutatakse kaubandusvoimalustes on kaks viimast aastat kaubandus. Seoses suurenenud töömahuga soovime lisada oma meeskonda: Analüütik Kelle tööülesanneteks on Magento moodulite ja liidestuste analüüs ning lähteülesannete koostamine Ootame sind oma meeskonda, kui: Sul on tugev analüüsivõime ja oskad analüüsida IT süsteemi nõudeid, püstitada lähteülesandeid ning mõista projekti potentsiaalseid kitsaskohti.

Julged võtta vastutust ning oled valmis osalema kliendikohtumistel.

Muu Kulgkaubandussusteemide

Oled järjekindel, väga hea koostöövõime ja suhtlemisoskusega ning suudad edukalt juhtida meeskonda. Sul on väga hea inglise ja eesti keele oskus. Mõne muu keele oskus kõrgtasemel tuleb kasuks.

Muu Kulgkaubandussusteemide

Kasuks tuleb varasem kokkupuude e-äri valdkonnaga, Muu Kulgkaubandussusteemide platvormi tundmine ning agiilsete arendusmeetodite valdamine.

Kasu on ka IT süsteemide modelleerimise meetodite ja mudelite tundmise Muu Kulgkaubandussusteemide. Omalt poolt pakume: Põhjalikku väljaõpet ning võimalust töötada väga perspektiivikas ja kiiresti kasvavas valdkonnas Eesti edukaimate e-äridega.

Konventsioon jõustus ühenduses

Spordikompensatsiooni ning uuendamisel oleva boonussüsteemi hüvesid. Professionaalseid töövahendeid ja hea vaatega kontorit kesklinna külje all.

Kaubanduse automatiseerimine

Kaugtöö ja kodukontori võimalust. Sõbralikke väärtusi ja töötajate kaasamist otsustusprotsessidesse.

Piletihinna tõus on paratamatu nagu aja kulg, «Postimehe» intervjuu Tallinna transpordiameti juhataja Raik Saarti ja peaökonomisti Dania Varesega, Järgmisel nädalal tehakse Eesti suurima lastehaigla uues operatsiooniblokis esimesed lõikused, Kriminaalne T Kuukaardile lisandus 10 krooni, sooduskaardi hind jäi samaks.

Tööelu kvaliteedi arendamisele panustamist.