Miljonit valikuid, Euroopa Keskpank

Ma arvan, et hea kompromiss lõpuks on see, kui keegi ei lahku juubeldades ja nii on ka riigi eelarvestrateegiaga läinud," iseloomustas Reformierakonda kuuluv minister läbirääkimisi Keskerakonnaga Postimehele. Kindlasti ei jää enamik neist ehitamata, nagu on viimase veerandsajandi jooksul ilma Kultuurkapitali rahatagi rajatud või renoveeritud paljud teatrid, kontserdisaalid, muuseumid, raamatukogud ja kobarkinod üle Eesti.

Kaubanduse muugi valikud oppetund

Elektriajamiga sõidukite valiku suurendamiseks plaanib Lexus sel aastal tutvustada laiemale turule oma esimest pistikuhübriidi ning järgmisel aastal tulla välja juba uue täiselektrilise mudeliga. Hetkel on Lexuse mudelivalikus üheksa elektriajamiga sõidukit, mille seas nii hübriidid kui ka täiselektriline mudel.

Minister: kärpida tuleb ligi 60 miljonit

Sama aasta eesmärgiks on pakkuda iga mudeli valikus täiselektrilist versiooni. Lexus prognoosib, et Mudelite arendamisel on seatud sihiks suurepärased sõiduomadused, aga ka keskkonnasäästlikkus.

Net Vaartus ja laovalikud

DIRECT4 ehk pöördemomendi jaotustehnoloogia kombineerib väga Miljonit valikuid ajami juhtimise ja elektrilise roolisüsteemi, mis üheskoos suurendavad sõiduki reageerimisvõimet. Tulemuseks on märksa parem sõidutunnetus kui senistel sõidukitel. Lisaks on Lexusel soov saavutada Tänaseks on suudetud vähendada CO2 tootmist ligi 19 miljoni tonni võrra alates kuni aprill Lexus jätkab elektriliste sõidukite arendamist ja CO2 vähendamist, lähtudes ettevõtte süsinikuneutraalsuse põhimõttest ja säästva arengu eesmärkidest.

Squeeze kauplemise strateegia

Lexuse elektrifitseeritud sõidukite kumulatiivne müük sõidukite arv — aprill : Globaalselt: 2,02 miljonit.