Kaubandusvoimalused vorgus

Parim krüptoraha kauplemine bot bitcoin kuld. Veelgi enam,' veebisündmus võimaldas kapitalikaupade valmistajatel näidata isegi suuri masinaid, samuti tootmisprotsesse ja tehnoloogiaid. Lisaks pandeemia mõjuga toimetulemiseks ettevõtetele näitusetasudest loobumisele alandas Kantoni laat paljude seansside osalustasu.

Kantoni e-mess elavdab globaalset tarneahelat - Jun 29, Digitaalsed tööriistad ja tehnoloogia võtavad veebis kasutusele mega expo, et stabiliseerida COVID pandeemia piires rahvusvahelist kaubandust Kaks korda aastas toimuv Hiina impordi- ja ekspordimess, mida tuntakse paremini kui kantoni messi ja toimus Teekonnal said kasu uued tellimused, uued kliendid, kasvavad võrgud, mis kõik aitasid tal kasvada püsivalt ja püsivalt.

  • Eraisikute turundusstrateegia
  • Kuidas ehitada on YouTube
  • ZeeFreaks kauplemise susteem

Kuid märtsi lõpus said Guangzhou Light Holding ja tuhanded teised kantoni messi regulaarsed esindajad teada, et esimest korda oma ajaloos toimub mesi COVID-i tõttu virtuaalses mõõtmes või veebis, mitte füüsilises ruumis. Arvestades kantonimesside otsustavat rolli globaalses tarneahelas, kas mega mega eksponeerimise digitaalne avatar maksab Guangzhou Light Holdingule ja teistele osalejatele suure aja kokku, kuna äritehingud on kokku lepitud?

EUR-Lex - IP - EUR-Lex

Nagu selgus, mõistsid kantonimessil osalejad, et veebisündmusel on oma eelised. Berliinis asuva Saksamaa majandusarengu ja väliskaubanduse föderaalse ühingu juhatuse esimees Michael Schumann ütles:" Kantoni messi korraldaja valis teistsuguse lähenemisviisi, korraldades eksponentide ja ostjate jaoks seda veebis tasuta.

Neo NEO - arukas majandus - cryptocurrencies kirjeldamine ja läbivaatamine Kuidas Olla Edukas Praegu jääb NEO puhul tehingu tagasivõtmine ideeetapis, kuid selline juhtivate arendajate ettepanek on puhas teadmatus ja arusaamatus, mida krüptid tegelikult ja millistel eesmärkidel nad peaksid teenima. Neo NEO - arukas majandus - cryptocurrencies kirjeldamine ja läbivaatamine. Kas inimesed ikka teenivad raha bitcoini kaevandamisega. Diagramm loodi algse Bitcoin Whitepaper'i koodi põhjal.

See on Saksamaa näituste jaoks julge ja väärt viide. Kantoni messi see sessioon loob rohkem kaubandusvõimalusi ülemaailmsetele eksponentidele ja ostjatele.

EUR-Lex Access to European Union law

Samuti säästis see osalevate ettevõtete jaoks palju aega, energiat ja kulusid, kuna ei olnud vaja mandritevahelisi rännakuid, hotellitubade broneerimist, näitusetasusid ega kalleid kioske.

Erinevalt varasematest aegadest, kui külastajad väsisid lihtsalt humaanses kohas ringi liikudes ja võimalikult paljudes kioskites käies, oli seekord lihtsam aru saada, kes on kus Kaubandusvoimalused vorgus ruumis ja nendega e-ühenduse luua. Veelgi enam,' India turu valiku strateegiad võimaldas kapitalikaupade valmistajatel näidata isegi suuri masinaid, samuti tootmisprotsesse ja tehnoloogiaid.

Turvaliste digitaalsete tööriistade ja e-kanalite kasutamine pakkus privaatseid ja konfidentsiaalseid e-ruume äriläbirääkimiste pidamiseks ja tehingute sõlmimiseks ärisaladusi kahjustamata.

Alibaba on võrgus - Uudised - Henan Cciola I./E. Trading Co, Ltd

Mis kõige parem, arvestades nakkuse olemust, siis veebisündmus tõkestas viiruse levikut näitusel osalejate seas ja näis võimatuna näiva olukorra taustal uusi ärikorraldusi. Nagu tuhandetel teistel ettevõtetel, pole ka Guangzhou Light Holdingul kaebusi ja ta oleks võinud kogu panga peale naerda.

Spekulatsioonid krüptovaluuta turul Bitcoini hind üle k aastaks? Binaarsed kaubandusvõimalused - investeerimine bitcoini legaalsesse: bitcoin lõpeta kauplemine.

GG quot; Otsus muuta mess sel suvel veebisündmuseks oli üsna ootamatu. Meie välisostjad tunnevad end värskena ja on sellest väga huvitatud. Ettevõte pidas 20 otseülekande sessiooni, et oma tooteid veebis kuvada ja müüa. Kindel on see, et Guangzhou üritusel olid tavalises kohas füüsilised kioskid.

Kantoni e-mess elavdab globaalset tarneahelat

Kuid see oli avatud ainult eksponentidele müüjatelekorraldajatele ja valitud kutsetele. Näituseruume oli 50, mis hõlmasid 16 kaupa Kaubandusvoimalused vorgus kaupa, nagu kodumasinad, toit, keemia, tekstiil ja rõivad.

Üritus meelitas kohale üle 25 Hiina ja välismaise müüja ning üle ostja, sealhulgas veebipõhised. Liu ütles, et kuigi Kaubandusvoimalused vorgus aktsepteerivad otseülekannet, on müüjate jaoks väljakutse ostjate suhtes siiras. Guangzhou Light Holdingu peadirektor Zhu Puzhen ütles, et ettevõte palkas kõrgelt tasustatud spetsialiste, sealhulgas veebikuulsusi, et koolitada oma äritöötajaid ja edendada veebimüüki.

Alibaba on võrgus

Zhu ütles, et veebisündmus on teedrajav algatus, kuna kunagi varem ei korraldatud ühtegi messi täielikult veebis. Kui rahvusvahelised reisid olid endiselt piiratud, oli parim viis veebis messi pidamine.

Müüjad tutvustasid 1,8 miljonit erinevas vormis toodet ja teenust, sealhulgas pilte, videoid ja 3D-vorminguid, et pakkuda oma tarnijatele ostjaid ööpäevaringselt.

  • Intressimaara valiku kauplejate palk
  • Kristovaliti maakler Euroopas
  • 1. Bitcoin on ilmne mull, bitcoini hind üle k aastaks ?
  • Parimad Bitcoini maaklerid maailmas

Välisostjad said registreeruda tunnisele otseülekande platvormile ja alustada ostu-läbirääkimisi näituseperioodi ajal igal ajal. Kõik ettevõtted olid väljakutseperioodil vabastatud rahvusvahelise kaubanduse toetamise väljakutsemaksu tasumisest. Riigi omanduses oleva masinate eksportija China General Technology Groupi ülemeremaade äriosakonna juhataja asetäitja Gu Jin ütles, et ettevõttel puuduvad ajalised ega asukohapiirangud.

Neo - nutikas majandus Modell Ave Maria

See võiks oma tooteid ja Kaubandusvoimalused vorgus hõlpsalt tutvustada. GG quot; Eelmistel messidel suutsime suhteliselt väikese kabiini suuruse tõttu eksponeerida ainult teatud väikeseid seadmeid," kurb Gu.

Li sõnul oli mitmesuguseid veebisuhtlusvahendeid, mis aitavad ostjatel ja müüjatel reaalajas suhelda, aga ka veebikõneluste tõhusust ja tulemuslikkust Kaubandusvoimalused vorgus. Hiina Interneti-hiiglane Tencent Holdings Ltd oli digitaalse megaekspo ainsa ametliku tehnoloogiapartnerina tehnoloogiline tugi ürituse efektiivsuse, produktiivsuse ja turvalisuse tagamiseks.

Need aitasid nii eksponenti kui ka ostjaid sujuvalt ühenduda, ületades COVID isiklikele kohtumistele seatud piirangud.

Kuidas Olla Edukas

GG-quot; Kiirsuhtluse tööriista toetavad ettevõttesisesed sünkroontõlke teenused. Virtuaalsed kohtumised võimaldavad inimesel reaalajas osaleda ning need saavad vajadusel toetada veebipõhiseid lepingute sõlmimisi," ta ütles. Egiptuse Alexandria ettevõtjate liidu esimees Mohamed Sabry ütles, et digitaalne kantonimess on Egiptuse ostjatele haruldane võimalus. See mitte ainult ei aita Egiptuse ostjatel hanke efektiivsust parandada ja kulude kokkuhoiul luua, vaid loob Egiptuse ja Hiina ettevõtjate jaoks platvormi, et suhelda üksteisega muus formaadis.

Lisaks pakub see praegusel raskel perioodil uusi võimalusi kahepoolse majandus- ja kaubanduskoostöö arendamiseks.

Hiina ja Egiptuse majandus- ja kaubandussuhted on saanud tugeva arengu hoo. Kahepoolse kaubavahetuse maht ulatus Kantoni messi iga seanss meelitab tavaliselt üle Egiptuse ostja, ütlesid Guangzhou asuva Hiina väliskaubanduskeskuse ametnikud. Zhengi sõnul saatis tema osakond kutseid ostjate jaoks, kes on seotud turvavöö ja maantee algatusega ning ka Kagu-Aasia Rahvaste Assotsiatsiooni liikmesriikidega, et hõlbustada uusi globaalseid kaubandusvõimalusi.

Saksamaa koja Schumann ütles, et vaatamata näitusevaldkonna otsustavale rollile mõlemas riigis, seisab Saksamaa tööstus pandeemia poolt ette nähtud tõsiste väljakutsete ees ja paljud Saksamaa laiaulatuslikud näitused on tühistatud või edasi lükatud.

Bitcoini Dollari Investeerimishinnaga

Nüüd ammutaksid nad inspiratsiooni edukast veebikantonimessist, ütles ta. Lisaks pandeemia mõjuga toimetulemiseks ettevõtetele näitusetasudest loobumisele alandas Kantoni laat paljude seansside osalustasu.

Samuti leevendas see survet, kaotades vaesuse käes kannatavate piirkondade ettevõtete boksitasu. Selle korraldaja sõnul oleks see ettevõtete jaoks kokku hoidnud üle 2 miljardi jüaani.

E-mess lahendab paljusid küsimusi nagu kaugus.