Voimalus maatriks, Maatriks, uus lootus detsentraliseeritud suhtlusele | Linuxist

Risk on sündmus, mis juhtub võib-olla. Tavaliselt eeldatakse, et selle hulga elemente, millest maatriksi elemendid võetakse, saab liita ja lahutada sarnaselt arvudega nad moodustavad Abeli rühma. Olles ülaltoodut selgitanud ja teades, mida ma mõtlen, kas teile ei meeldiks, kui saaksite oma arvutiga Matrixi efekti simuleerida Ubuntu abil? Idee on sama: standard, mida saab rakendada igaüks ja mis võimaldab suhelda isegi siis, kui teie server või teenus erineb minu omast. Kui tahame seda muuta Matrixi efektiks aastal paks punane ja et klahvi vajutamisel see peatub ja liigub edasi minimaalse kiirusega, kirjutamecmatrix -sB -u 10 -C punane". Hangi Greenrain See võtab natuke keerukama protsessi, kuid see on seda väärt, kui soovite veidi visuaalsemat efekti.

Filmi järgi on mässuga seotud inimestel arvutid, kus nad näevad langevaid rohelisi tähti, ja seal jälgivad nad muidugi kõike, mis Maatriksis toimub, kuni nad oskavad dešifreerida mida need kirjad näitavad.

Voimalus maatriks

Maatriksi efekt koos cmatrix Esmalt läheme kõige lihtsama installimisvõimalusega. See on cmatrix, see on pakett, mis on veebisaidil täielikult saadaval Ubuntu vaikehoidlad. Selle installimine ei too palju komplikatsioone, peame lihtsalt terminali avama ja selle kirjutama: sudoapt-getinstallcmatrix Efekti genereerimiseks läheme tagasi terminali ja kirjutame ilma jutumärkideta "cmatrix" ja teie terminalis algab Matrixi efekt.

Kui ei? Ma loodan, et ma ei loe ühtegi spoilerit, kui ütlen, et kuulsas triloogias elame meie, inimesed, spetsiaalse tarkvara sees valemaailmas. Masinad juhivad meid ja ammutavad meilt energiat ning Maatriks on mõeldud selleks, et me saaksime patareisid kasutades "õnnelikult" elada. Väljaspool seda virtuaalset maailma näete, mis toimub Matrixis, kui vaatame arvutiekraani, kuhu langevad rohelised tähed, kui me teame, kuidas neid pilte lahti mõtestada. Olles ülaltoodut selgitanud ja teades, mida ma mõtlen, kas teile ei meeldiks, kui saaksite oma arvutiga Matrixi efekti simuleerida Ubuntu abil?

Cmatrix toob mitu võimalust maatriksi efekti välimuse muutmiseks lihtsa käsuga "cmatrix -abiline"Terminalis näeme, milliseid aspekte saame muuta. Umbes cmatrix, pakett, mis on saadaval Ubuntu vaikehoidlad. Selle installimiseks avame lihtsalt terminali ja sisestame järgmise: sudo apt-get install cmatrix Ja selle käivitamiseks avame terminali või sama, kus olime ja kirjutame jutumärkideta "cmatrix".

Voimalus maatriks

See ei saa olla lihtsam. Red Matrix efekt cmatrixiga Lisaks tavalisele efektile on meil saadaval mitu võimalust.

Voimalus maatriks

Kui terminali kirjutame "cmatrix -help", näeme, mida saame muuta. Näiteks kui lisame -B, näeme tähti rasvases kirjas, mis on palju parem.

Kui soovime väljuda Matrixi efektist mis tahes tähte vajutades vaikimisi väljume Q-klahvi vajutadespeame kirjutama «cmatrix -s», kus täht S tähendab ekraanisäästjat.

Kui me tahame näha Maatriksi efekti paks punane et klahvi puudutades see peatub ja minimaalse kiirusega, peame kirjutama «cmatrix -sB -u 10 -C punane».

Voimalus maatriks

Lihtne näide on mündi viskamine. Kuna münt kahepoolne, on mõlemad tulemused pilt ja kiri võrdselt tõenäolised. Pildi tõenäosus võrdub kirja tõenäosusega.

Voimalus maatriks

Edukas riskijuhtimine suurendab ettevõtte läbipaistvust ning annab kindlustunde ettevõtte omanikele. Riskijuhtimine võimaldab ohjata ja suunata tulevikusündmusi. Tõhus riskijuhtimine pole ettevõttele koormaks, seda viib ellu juhtkond vastavalt kehtestud põhimõtetele ja kooskõlas organisatsiooni kultuuriga.

Voimalus maatriks