Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud

Ajaloolisi laenukahjumeid Näide "Spread Bull" strateegiast vt joonis 1.

Augustis muudeti Soome laenuportfelli provisjoneerimise reegleid, mille tulemusena kehtestati provisjonimäär töötavale portfellile, provisjonimäärasid suurendati lühiajaliselt võlgu olevale portfelli osale ja vähendati pikaajaliselt võlgu olevale portfelli osale.

Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud Selgitas koiki voimalusi strateegiaid

Alates oktoobrist hakkas kehtima uus võlglastega tegelemise kord ja juurutati uuendatud võlglastega tegelemise protsessid. Uued teenused Märtsis allkirjastati Partner Krediitkaardi koostööleping Tallinna Kaubamajaga.

Kaart toodi turule alates maist koos uuenenud Partnerkaardi lojaalsusprogrammiga. Uus Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud leidis klientide seas hea vastuvõtu ja pank hakkas saama kuni sada kaarditaotlust igal tööpäeval. Kaardi väljaandmist toetasid Tallinna Kaubamaja ja panga poolt tehtud turunduskampaaniad ning suuremates Selverites olnud müügispetsialistid. Juuni lõpust käivitus lisaks panga üldine kaartide aktiveerimise turunduskampaania, mis kestis aasta lõpuni. Neljandas kvartalis saadi väljastatud pangakaartide arvult viiendaks pangaks Eestis.

Märtsist asus tööle liisingu osakonna juht ja allkirjastati koostööleping United Partners-iga. Esimene versioon tarkvarast võeti kasutusele juuni alguses, mis võimaldas esimeste liisinglepingute sõlmimist juba juuni keskel. Septembris toodi liising laiemalt turule ja alustati reklaamikampaaniaga klientide saamiseks. Peale kampaaniaga alustamist kasvas klientide huvi liisingu vastu hüppeliselt ning ületas algselt prognoositud huvi ja seatud eesmärgid.

Alates oktoobrist alustati liisingu pakkumist ka automüüjate kaudu. Liisingu müügiks on sõlmitud koostöölepingud enamuse suuremate uute ja kasutatud autode müüjatega Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Lisaks sõiduautode liisimisele alustati aasta lõpus registreeritava rasketehnika liisimisega.

Juulis toodi turule pangalink ja Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud aktiivse müügitööga pangalingi saamiseks erinevatele kodulehtedele.

Aasta lõpuks töötas Volakirjade turu neutraalne kaubandusstrateegia 40 pangalinki ja sõlmitud oli veel ligi 30 lepingut.

Mitmete suurte ettevõtete pangalinkide tööle saamine eeldas nende ettevõtete pool IT arendust, mis lükati Organisatsiooniline struktuur Panga organisatsioonilises struktuuris tehti aasta jooksul mitu olulist muudatust. Juunis moodustati uus, riskijuhtimise valdkond, mis hakkas koondama pangas seni killustunud erinevaid riskijuhtimise funktsioone. Riskijuhina ja uue juhatuse liikmena asus alates juunist tööle Martti Singi. Juunis loodi äriklientide kiiremaks teenindamiseks Tartu äripanganduse osakond, kus alustas tööd panga senine Tallinna äripanganduse juht.

Augustis otsustati oluliselt muuta IT arendusosakonna struktuuri ja suurendada töötajate arvu 13 inimeselt 25 inimeseni aasta lõpuks, et tagada kiirem arendusprojektide teostamine. Septembris kinnitati ka IT haldusosakonna uus struktuur, tööjaotus ja vajalik Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud. Septembri lõpus lahkus panga senine investeerimispanganduse valdkonna juht ja juhatuse liige Erki Kert. Jae maaklertegevus liikus jaepanganduse ja institutsionaalne maaklertegevus ettevõtete panganduse alla.

Ettevõtete nõustamisega corporate finance tegelenud osakond oli suletud juba veebruaris. Alates oktoobrist oli panga juhatus taas viieliikmeline. Iga juhatuse liige vastutas ühe tegevusvaldkonna eest, milleks olid jaepanganduse, privaat- ja ettevõtete panganduse, infotehnoloogia, finantsjuhtimise ja tugiteenuste ning riskijuhtimise valdkonnad.

Aasta jooksul kasvas panga töötajate arv vaid 8 inimese võrra inimeseni. Halduslik erinevus Esialgu hakkasid Euroopas kasutatavad valuutavalikud. Aga aja jooksul nad on omandanud suur populaarsus Ameerikas. Nüüd kasutatakse neid ka laialdaselt Aasias.

Samal ajal, sõltuvalt geopoliitilisest kiindumusest ilmus nende iseloomulikud omadused. Kõige populaarsem on nüüd Ameerika interaktsioonimudeli mudel. Tema funktsioon on õiguste varajase täitmise võimalus. Euroopa mudel on suunatud keskmise suurusega sissetulekute vastuvõtmisele minimaalsete riskidega. Aasialased tajuvad võimalust konkreetse tootena, mis peaks olema selle hind.

Vahetust kasutatakse laialdaselt.

Olulisemad sündmused aastal : Muutused aktsiakapitalis a juunis suurendati grupi aktsiakapitali 3. Allutatud võlakirjade emiteerimine a detsembris emiteeriti allutatud võlakirju 4.

Mida mängida? Inimesed, kes on otsustanud, kuid seni nad ei ole hakanud tegutsema oma massis huvitatud küsimusele: millised on parimad valuuta paari binaarsete võimaluste olemas? Parem sada protsenti vastus, Alas, ei ole. Selleks on vaja mõtet erinevate suundumuste, konkreetsete punktide ja muude edukate investeeringute elementide kogumi kohta. Vaatame väikest näidet. Siin on meil euro, USA Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud ja jüaan.

Mida ma sel juhul rääkida? Kõige prognoositud paar on dollar ja jüaan. HRV valitsus toetab ekspordi majandust. Ja selle jaoks on vaja odavat oma valuutat. Seetõttu vähendavad nad pidevalt Yuani kiirust USA dollari suunas. Kuid see ei ole võimalik tegevusvaldkond.

SEB_Pank_Aastaaruanne2018-3_110319

Teised huvitavad valuutapaarid binaarsete valikute jaoks on euro ja dollarit, samuti Euroopa Liidu ja jüaani raha. Tõsi, see on võimatu selgelt ennustada. Niisiis, nüüd euro määr dollari kasvab, kuigi vaid aasta tagasi langes ta enesekindlalt.

Ja tõsiselt arvatakse, et euro on odavam kui dollar.

Barjääri valikuvõimalus. Barrier Binaarsed valikud

Järeldus On vaja teada, et finantstegevus on konjugatsioon tohutute riskidega. Alati on need, kes on kaotanud ja võitjad. Ja kui puuduvad vajalikud teadmised, kogemused, haardumine, siis tõenäosus on esimeses kategoorias väga suur, kaotajatele. See teema on piisavalt lai ja nõudma olulist ettevalmistust. Oleks võimalik öelda barjääri ja vahemiku valuutavõimaluste ja muude finantsinstrumentide kohta. Kuid selle teema täielikuks katmiseks, isegi öeldes juhuslikult, ei ole artikli suurus piisav.

Kuidas osta ja müüa aktsiaid Swedbank internetipangas? (VANA HINNAKIRI)

Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud üks raamat ei piisa. Inimestele, kes soovivad edukalt säilitada finantstegevuson võimalik saada täieõiguslik kõrgharidus See võtab nüüd neli aastat. Jah, mitte kõik andmed, mida õpetatakse, kasulik, kuid mõelda, kas tasub konkureerida nendega, kes õppisid hästi ja tal on kvalitatiivne idee finantsprotsessidest.

Eksootilised valikud ilmusid klassikalise derivaatidena finantsvahendid. Uute valikute arendamise peamised stiimulid on ettevõtjate soov operatsiooniriskide ja võimalike maksete kontrollimiseks.

Barrier valik, kui üks eksootiliste tüüpidena on kõige populaarsem oma grupis. Sellise populaarsuse põhjuseks on lihtsus ja suhteliselt väikesed lähtenõuded. Mis on barjääri võimalus Nagu juba märgitud, on barjääri võimalus üks eksootiliste tüüpide tüüpe. See tase täidab lüliti omapärase rolli - käivitamise, nii et saate siiski kohtuda selle tüübi valikuvõimaluste teise nimega.

Lülitage sõltuvalt sellest allikas Võib sisaldada võimalust või deaktiveerida seda. Lisaks käivitustasemele ei erine barjääri valik klassikalisest Euroopa fikseeritud aegumisaega. Sarnaselt teise Bo puhul saab nende lepingute klassifikatsiooni teha põhivara tüübi järgi, näiteks valuutavalik barjääritingimusVarud, indeksid.

AS SEB Pank. Aastaaruanne

Kuid rohkem informatiivsem on nende lepingute klassifikatsioon vallandamise tüübi jaoks: vallandada lisamise võimalus knock-in ; võimaluse väljalülitamiseks lüliti väljalangemine väljalülitamiseks.

Kõik kindlaksmääratud liigid jagunevad teise kahe alamliigi sõltuvalt suundumuse suunas - üles ja sisselülitamine, alla ja sisselülitamine, üles ja välja, alla ja välja lülitatud. Lihtne barjäärivõimalus Sissetuleku- Kui vara väärtus on määratud barjääris, töötab see lepingu aktiveerimiseks võtme.

Seda võimet nimetatakse ka valiku "taaselustamiseks". Näiteks ostsite kõne saja ühiku maksumusega, samas kui valik aktiveeritakse ainult siis, kui vara on jõudnud tasemele 95 barjäär. Seda tüüpi leping kaitseb kaupleja ebasoodsast tehingust.

Kui lepingu kulud on jõudnud kindlaksmääratud barjääri jõudnud, tühistatakse valik automaatselt "sureb". Barjäärivõimaluste kasutamine Kõigi barjäärilepingute alamliikide alamliikide kasutamist ja tehingute pannakse.

Barrier valik panna ja Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud kõne oluliselt laiendada mängija võimalusi turul. Nende struktuur võimaldab mitte ainult laiendada ettevõtja käitumisnumbrit, vaid vähendada ka kulutuste vähendamist, kuna ostetud barjäärivõimaluste lisatasu on oluliselt madalam. Niisiis, näiteks, kaitsta oma kapitali, saab kaupleja osta multirektsioonilisi võimalusi.

  • ÜLDTEAVE VÄÄRTPABERITE KOHTA Väärtpaberitesse investeerimine - PDF Free Download
  • Kutsealade kirjeldused » Pangandus- ja rahandustöötaja Pangandus- ja rahandustöötaja Kool.
  • Valikuline instituut
  • Kriptovaliuttsidest valja
  • tammejuuremahetalu.ee-haridusportaal :: Pangandus- ja rahandustöötaja

Sõltuvalt turu käitumisest vabaneb mittetuluvõimalus. Kuid tõkete lepingute kasutamine võimaldab teil ennast veelgi kindlustada, kuna kompetentsi korraldatud vallandajad aktiveerivad või desaktiveerivad lepingud õigeaegselt. Barjäärivõimaluste variatsioonid Tõkkevõimalused Hind, mille hind vastab mis tahes kliendile, tekkis turu vajaduste ja maaklerite võimete suhtlemisena.

Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud Minimaalsed palgaosalised valikud

Loomulikult ei maksnud ühe valikuvõimaluse. Seal on sellised barjäärivõimalused, kus barjääri toimib ainult mõnda aega ja seejärel kaob, samuti palju muid võimalusi.

AS LHV Group - LHV Pank

Kõige tavalisemad takistuste valikute variatsioonid: raha tagastamine - müüja laenamine; plahvatusohtlikud võimalused - Lepingu kontsessioon on võrdne sisemise hinnaga; kahekordsed tõkked - lüliti tase arvutatakse mitme vara valemiga. Loomulikult ei lõpeta muudatuste loend, ettevõtted pakuvad üha huvitavaid kombinatsioone. Rahapoliitiline võimalus tõkkeoskusega Edasilukatud aktsiauhikud ja varuvoimalused barjääri tingimusega kasutati Ameerika Ühendriikides viimase sajandi seitsmekümnendate keskel, kuid Jaapanis kõige rohkem populaarne teras kaheksakümnendate aastate alguses.

Tuntud tuntud rahastajate teoreetilised arvutused aitasid kaasa selle kaubanduse läbimurrele. Praeguseks on barjäärivõimalused kaasatud kõige populaarsemate toimingute ülaosas mitte-neto-klassi turul. Barrier Option Näide ratsionaalne kasutamine Tema kapitali ja riskikontrolli. Arvatakse, et selle tüübi tehingu igasugused alamliigid avanevad ajal "raha.

See tähendab, et valikuvõimalused on suunatud kaupleja raha. Sellest ajast alates on ajakirjanduses ilmunud palju artikleid. Juhuslik valim Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud, et enamik autoreid usub, et otsus on pangale ebaõiglane, õõnestab finantsinstrumentide tuletisinstrumentide aluseid Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud arenguturu alguses, tekitab tuletisinstrumentide turuosaliste õiguslikku ebakindlust jne.

Siiski on tihedam pilk avastab, et paljud neist väidetest on tehtud vastavalt esitatud kohtuotsuse kiire ja väga pinna lugemise tulemustele ning Venemaa tuletisinstrumentide ohud on oluliselt liialdatud.

Kuigi käesoleva artikli vorming ei võimalda saada üksikasjalikku - viidates kogunenud rahvusvahelisele kogemusele - põhjendada, miks selline kiirustav reaktsioon võib olla ekslik, mõned elemendid õigusliku analüüsi konkreetse otsuse, siiski Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud on üsna asjakohane Nimetage - ehkki kontuuri - mitmes allpool toodud lõigetes.

Kaaluge lühidalt kõiki neid argumente. See argument on kas tahtliku Lucavia tulemus, teema sügava teadmatuse tutvustamine. Võimaluses ei ole midagi lihtsat, eriti kui müüte seda võimalust. Võimalus, sealhulgas võimalus valuutakursuste jaoks, peetakse üheks kõige keerulisemaks finantsinstrumentideks, eriti kui üks valuuta on arenguturu valuuta ja tehing on takistuse all.

Finantsinstrumendi keerukus avaldub selle hinnakujunduses, mille tulemuseks on terve raskes arvutatud riskide, muutujate ja eelduste peegeldus.

Üle finantsmudelite kasutamiseks valikute hinnakujunduses paljud põlvkonnad finantsmatemaatikud töötas. Fisher Black ja Maion Showles, kuulus kogu maailmale, kes on sellest ajast alates välja töötanud kõrgeima jaotusmudeli, arvutades võimaluse "lihtsate" ilma täiendavate elementideta kulud, sai Nobeli auhinna majanduse valdkonnas.

On märkimisväärne, et suurte pankade struktuuris on kauplemisvõimalustele spetsiaalne üksus, millel on oma seadmed selles matemaatikute tootele spetsialiseerunud riigis ehitades ja rakendades oma matemaatilisi mudeleid. Optsiooni kulude arvutamise põhimudelite põhjal arendavad panga edasimüüjad mitmesuguseid põhivara sealhulgas vahetuskursside puhulsamuti eri liiki elemente, mis raskendavad maksevõimaluste maksmist. Näiteks tõkkete seisund süvendab raskusi juba keerulise matemaatilise arvutamise kulude võimaluse sellisel määral, mis muudab must-showlza mudel vahetult kohaldatava, sest "riskiprofiil" selline tööriist on võimalus Võimalus.

Selle asemel, müüjad pangadkasutades keerulisi matemaatilisi pakette, luua oma kaubamärgiga "Jaotatud" finantsmudelid s.

Ettevõtted, isegi suured, kelle profiili tegevused ei ole finantsturu keeruliste vahenditega kauplemisel reeglina võimalik sellist uurimist korrata.

Optsiooni maksumus on tuletisinstrument mitte ainult põhivara ostu ja müügi hinnaparameetrite kohta, vaid ka tõenäosuse tasemest, et võimalus täidetakse. Optsioonihinna hinnaga on viis muutuva elemeti mõju: i hind "streik", ii võimalus võimaluse aegumiskuupäevale, iii intressimäärade tase, iv hinnakäitumine põhivara ja v põhivara hinna "kohapeal". Samal ajal reageerib võimaluse maksumus baasvara hinna kõikumistele täiesti erinevalt kui muud liiki tuletisinstrumentide tüübid: see on tundlik selle viie muutuja muutmiseks streigi hind võib muutuda ka muuta "soovimatud" optsioonilepingutes.

Kulude ja muude võimaluste tundlikkuse iseloomustamiseks rakendatakse erinevaid koefitsiente kreeka tähestiku tähed "kreeklased" - delta, gamma, teeta, Vega, Rho ja Lambada. Erinevalt võimalusest sõltub protsentuaalne vahetustehingute maksumus ainult ühel muutuva intressimääraga, mida on kirjeldatud saagikuumis; Futuuride maksumus võlakirjas sõltub ainult hinnast "kohapeal" põhivõlakirjade ja praeguse repokurite ja kulud futuurid valuuta - alates kursuse "kohapeal" ja intressimäärad iga valuuta paari valuuta.

Kuid peamine asi on erinevalt teistest finantsinstrumentidest, optsiooni kulude vastastikust sõltuvust ja mis tahes viie elemendi muutuste vastastikust sõltuvust lineaarselt. Selline mitme muutuja võimaluse keeruline tundlikkus muudab selle kõige raskemini Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud sellega seotud riskide haldamise seisukohast.

Finantsinstrumendi võimaluse "lihtsuse" illustreerimiseks lubage ennast tüüpilise populariseeritud! Ülaltoodud võimaluse omaduste käitumise põhilisele selgitusele: "Kui valik on sügavalt" raha " in-the-raha või sügavalt "raha" out-of -t-rahatema delta ei ole järsku muutusi ja selle gamma seetõttu üsna tähtsusetu.

Aga kui valikuvõimalus läheneb väärtus "raha" at-the-rahatema delta võib muutuda äkki ja gamma on suur. Pikaajalisel valikul on positiivne mäng, lühike - negatiivne. Suure vahemiku valikuvõimalused on turumõõturite jaoks suuremad, kuna nende maandamine nõuab pidevat reguleerimist neutraalse delta säilitamiseks ja see toob kaasa märkimisväärse tehingukulude. Mida rohkem gamma, seda olulisem on oht, et valikuraamatut mõjutavad teravad turuliigutused. Negatiivse vahemiku seisukoht tähistab kõrgeimat riski ja neid saab lükata ainult pika positsiooniga teistes võimalustes.

Barjääri valikuvõimalus. Barrier Binaarsed valikud

Võimaluses pikk positsioon on vene ja gamma pikk positsioon. Kui volatiilsus väheneb, võib turg MEKER valida positiivse mängu säilitamise jaoks, kui ta leiab, et volatiilsuse vähendamist saab kompenseerida gamma korrigeerimisega turuliikumise suunas.

Teisest küljest võib see eelistada negatiivse vahemiku positsiooni, olles näinud valikuid, st volatiilsuse müüki.

Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud Hea paevakaubandusstrateegiad

Mõlemal juhul peavad ülekaaluga kulud delta kompenseerima volatiilsuse vähenemise. Spetsialistid, kellele passi on selge, ei nimetata lihtsaks finantstoodeks. Nende tööaeg on tavaliselt 5 päeva nädalas ja 8 tundi päevas. Siiski võib aastalõpu aruandlus sel perioodil tööpäevi paari tunni võrra pikendada, kuid see on pigem erand kui reegel.

Tellerite ning teatud pangatöötajate tööaeg võib olla mõnevõrra erinev üldisest rutiinist, nimelt võivad nad töötada ka õhtustel aegadel ning nädalavahetustel, olenevalt pangakontori asukohast. Töökeskkond võib erinevatel pangandus- ja rahandustöötajatel olla mõnevõrra erinev.

Mis Juhtub, Kui Investeerin Bitcoini

On ametikohti, kus ollakse otseselt seotud klinditeenindusega näiteks avalikus teenindussaalis töötav teller ning on ka ametikohti, kus igapäevaselt klintidega otsest kontakti ei ole näiteks finantsjuhid ja börsispetsialistid. Õige töö planeerimise puhul tekib harva vajadust teha ületunde. Töötempo on tihti väga kiire. Valikud kaubanduse Asx töökohast ja ettevõtte suurusest on pangandus- ja rahandustöötajate tööülesannete varieeruvus ja hulk erinev.

Töö on vähese füüsilise koormusega, kuid palju on vaja teha paberitööd. Suur osa tööajast möödub arvutiekraani ees istudes, mis võib koormata õlgu, selga ja silmi. Kimbutama kipuvad kõik istuvale tööle iseloomulikud tervisehädad – seljavalud, kanged liigesed, samuti Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud. Seevastu vaimne koormus on üsna suur, kuna töö nõuab väga suurt täpsust ja ranget kinnipidamist seadusandlusest, järjepidevat muutustega kohanemist ja loovate lahenduste välja­töötamist, uue informatsiooni hankimist ning töötlemist.

Seega peavad kutsealal töötaja tähelepanu ja mõtlemine olema pidevalt aktiivsed. Isikuomadustest ja -võimetest on olulisemad kohanemisvõime pinge- ja stressitaluvuskoostöö­võime, õppimisvõime, vastutusvõime usaldatavus, korrektsus, täpsus, kohusetunne, enesedistsipliinotsusutusvõime ja iseseisvus ning intelligentsus vaimsed võimed, verbaalne intelligentsus. Pangandus- ja rahandustöötajad puutuvad iga päev kokku numbritega, mis eeldab matemaa­tilist taipu.

Tänapäeval on nende töö Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud enamikus ettevõtetes kasutusel vastavad arvutiprogrammid, seega tuleb olla kodus ka arvuti­maailmas, tunda tarkvara­programme ja osata neid kasutada. Rahandus- ja pangandustöötajate töö kvaliteedi tähtsamateks näitajateks on tähtaegadest kinni­pidamine ja täpsus. Vähemalt pooled pangandus- ja rahandustöötajatest tegelevad otsese klienditeenindusega – seega on olulised suhtlemisvalmidus, teenindusoskus ja tulemuslikule müügile orienteeritus.

Rahandus- ja pangandustöötaja kutseoskusnõuded on kinnitatud kutsestandardis Ärikorralduse spetsialist III. Teised ametikohad eeldavad vähemalt erialast kutseharidust. Majandusalast haridust on võimalik omandada nii kutse- kui kõrgharidusena. Palju õpitakse ka vahetult töö käigus. Siiski on enamikel ametikohtadel va teller ja kliendihaldur vajalik eelnev eriharidus ning teadmised majanduse põhialustest.

Eesti kõrgharidusmaastik on järjepidevas korrastamises, nii et õppevalikuid tehes tuleb jälgida aktuaalset olukorda. Pangatellereid koolitavad tänasel hetkel välja pangad ise. Majandus erialasid saab õppida järgmistes Eesti koolides.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses saab keskhariduse baasil õppida ärikorralduse õppekeel eesti keel ja andmetöötluse õppekeel vene keel eriala. Õppeaeg on 2 aastat, lõpetamisel omandatakse kutsekeskharidus. Pärnumaa Kutsehariduskeskuses saab keskhariduse baasil õppida ärikorralduse eriala.

Suuremõisa Tehnikumis saab keskhariduse baasil õppida ettevõtja eriala. Õppeaeg on 1 aasta, lõpetamisel omandatakse kutsekeskharidus. Tallinna Majanduskoolis saab õppida maksunduse ja panganduse eriala.

Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud Turu mitmekesistamise strateegia naited

Õppeaeg on 3,5 aastat, lõpetamisel omandatakse rakenduslik kõrgharidus. Lisaks saab kutseharidusõppes õppida ärikorralduse eriala.

ÜLDTEAVE VÄÄRTPABERITE KOHTA Väärtpaberitesse investeerimine

Vajalik baasharidus on keskharidus, õppeaeg 2 aastat. Õppekeel eesti- ja vene keel. Lõpetamisel omandatakse kutsekeskharidus. Lääne-Virumaa Kutsekõrgkoolis saab õppida ärijuhtimise eriala. Lisaks on võimalik kutseharidusõppes õppida ärikorralduse eriala.

Õppekeel eesti- ja vene keel õppeaega 2,5 aastat. Samuti on võimalik kutsekeskhariduse baasil õppida väikeettevõtluse erialal, õppeaeg 1 aasta. Mainori Kõrgkoolis on võimalik rakendusliku kõrgharidusena õppida ärijuhtimiseeriala, suunaga kas majandusarvetusele ja finantsjuhtimisele ning ettevõtte juhtimisele.

Õppeaeg 3 aastat. Mainori Kõrgkoolis on võimalik õppida nii päevases, õhtuses kui kaugõppevormis.

Pollumajanduse aktsiaoptsioonitehingud Stock Options programmid

Magistriõppes on võimalik õpinguid jätkata finantsjuhtimise erialal. Õppeaeg on 2 aastat. Kõrgkoolis I Studiumis on võimalik rakenduslik kõrgharidus omandada ettevõtluse ja ärijuhtimise ning majandusarvestuse erialal.