Vector investeerimisstrateegiad

Kui määrate selle parameetri skalaariks, N, funktsioon pääseb juurde viimasele N esimese tenori ja esimese teljed N teise tenori teljed. Kui soovid, võid hoida raha kontol, kui soovid, võid vaba raha eest soetada uusi väärtpabereid mis tahes ajal. See tähendab, et tensordot korrutab mõlema tensori mõõtmete vastavad elemendid ja tagastab toodete summa. Helistan sageli ühemõõtmeliste tensorite punktproduktide arvutamiseks tensordotile. Esimene parameeter on string, mis tuvastab toimingu spetsiaalse vormingu abil Einsteini liitmise konventsioon.

Parimad lounavalikud kauplejale Joe

Automaatsed investeeringud Sul on võimalus valida kuni 10 väärtpaberit, millesse LHV investeerib automaatselt, kui sinu PIK-ile on tekkinud vaba raha. Valikus on ligikaudu väärtpaberit.

Valiku ratta strateegia

Vali endale sobivad väärtpaberid ning las LHV tegeleb sinu igakuiste laekumiste ja investeeringutega. Tutvu meie instrumentide ja pakutavate börside nimekirjaga. Pakume ligipääsu Baltikumis noteeritud ettevõtete võlakirjadele ning suuremate tehingute puhul ka rahvusvahelistele võlakirjadele.

Hooajaliste kaubandusstrateegiad

Samuti võid investeerida kohalike fondivalitsejate noteerimata investeerimisfondidesse. Tasuta Balti väärtpaberid ja soodsad välistehingud Ainsana Eestis pakume Balti väärtpaberite hoidmist tasuta olenemata portfelli väärtusest. Kõik tehingud Balti aktsiatega on sulle samuti tasuta.

20 ja 50 EMA kauplemise strateegia

Professionaalne tugi LHV kogenud maaklerid aitavad sind eesti, inglise ja vene keeles tööpäeviti kl 9— Võta meiega ühendust aadressil maaklerid lhv. Helistan sageli ühemõõtmeliste tensorite punktproduktide arvutamiseks tensordotile.

Kuidas osta varude valikut

See tähendab, et see korrutab esimese tenori read teise tenori veergudega ja tagastab summad sisaldava maatriksi. Esimene parameeter on string, mis tuvastab toimingu spetsiaalse vormingu abil Einsteini liitmise konventsioon.

Kaubanduse poranda valiku mang

Sellel konventsioonil on mitmeid tunnuseid, sealhulgas järgmised: Eeldatakse, et operatsioonil on üks või kaks sisendit. Kui sisestate kaks sisendit, peate need eraldama komaga.