Valiku tabel

Juhuslikkuse kindlustamiseks kasutati juhuslike arvude generaatorit, mille abil tekitati juhuslikku arvu vahemikus 1 - Laadi alla Exceli andmete valideerimise näited.

Teil on võimalik alla laadida selles artiklis olev töövihik koos kõigi andmete valideerimise näidetega. Saate jälgida artiklis esitatud juhist või luua oma andmete valideerimise stsenaariumid. Laadi alla Exceli andmete valideerimise näited. Andmete sisestamise on kiirem ja täpsem, kui piirate lahtriväärtused ripploendivalikutega. Alustuseks koostage lehel Valiku tabel sobivatest kirjetest ja sortige või korraldage kirjed ümber, et need kuvataks soovitud järjestuses.

Seejärel saate kirjeid kasutada oma ripploendiandmete allikana.

Language switcher

Kui loend pole suur, saate seda hõlpsalt vaadata ja sisestada kirjed otse andmete valideerimise tööriista. Rippolendi jaoks sobivate kirjete loendi loomiseks tippige kirjed lehel ühte veergu või ritta ärge jätke tühje lahtreid. Valige lahtrid, mille andmekirjeid soovite piirata.

Klõpsake menüü Andmed jaotises Tööriistad nuppu Andmete valideerimine või Valideeri. Ühiskasutatavas töövihikus või kaitstud töölehel ei saa andmete valideerimise sätteid muuta.

Varia | Kaabli ristlõigete tabelid |

Töövihiku kaitsmise kohta leiate lisateavet teemast Töövihiku kaitsmine. Klõpsake menüüd Sätted ka seejärel klõpsake hüpikmenüüs Luba käsku Loend.

Dubleerige slaid, kus on tabel, mida soovite animeerida.

Klõpsake välja Allikas ja valige oma lehel soovite kirjete loend. Dialoogiboks minimeeritakse, et lehte oleks Valiku tabel vaadata. Näpunäited: Samuti saate väärtused sisestada otse väljale Allikas, eraldades need komaga.

Kas sellest teabest oli abi?

Sobivate kirjete loendi muutmiseks muutke lihtsalt väärtusi allikaloendis või muutke vahemikku väljal Allikas. Saate määrata oma tõrketeate, mis kuvatakse sobimatute sisestatud andmete korral.

Crypto Trader Bot

Klõpsake menüüs Andmed nuppu Andmete valideerimine või Valideeri ja siis klõpsake vahekaarti Veateade. Vaata ka Sisestage uuel töölehel kirjed, mille soovite kuvada ripploendis.

ZN Trading strateegia

Idaalis võiksid loendiüksused olla Exceli tabelis. Märkused: Miks peaksid andmed olema tabelis?

  • Kui palju susteeme saate gamestopiga kaubelda
  • Go to start of metadata Seostamisülesanne sarnaneb sobitamisülesandega, kuid erinevalt sobitamisülesandest on siin üksainus hulk ning selle hulga elemente tuleb üksteisega seostada paarid luuakse ühe hulga siseselt.
  • Kuidas teenida reklaami kaudu raha
  • Kaablite koormustabelid | TERA AS
  • Rehvide mõõdud | Rehvide valik automargi järgi - tammejuuremahetalu.ee
  • Teil on võimalik alla laadida selles artiklis olev töövihik koos kõigi andmete valideerimise näidetega.
  • Trade Online Forex Trade USA ulevaated

Kui andmed asuvad tabelis ja lisate loendisse üksusi või eemaldate sealtsiis värskendatakse ripploendeid selle tabeli põhjal automaatselt. Te ei pea midagi rohkem tegema. Nüüd on hea aeg sortida andmed selles järjestuses, milles soovite need oma ripploendis kuvada.

15 MOST Amazing Custom Tables - Epoxy Resin and Wood River

Valige töölehel lahter, kuhu soovite ripploendi lisada. Avage lindil menüü Andmed ja seejärel klõpsake nuppu Andmete valideerimine. Klõpsake vahekaardi Sätted loendis Luba väärtust Loend. Kui olete juba loonud ripploendiväärtustega tabeli, klõpsake välja Allikas ning siis klõpsake ja lohistage neid kirjeid Kuidas kasutada aktsiaoptsioonide truudust lahtreid.

Space Details

Ärge kaasake päiselahtrit. Lisage ainult need lahtrid, mille soovite kuvada ripploendis. Samuti saate Valiku tabel kirjed väljale Allikas, eraldades need komaga, niimoodi: Puuviljad,Juurviljad,Teraviljad,Piimatooted,Suupisted Kui kasutajad tohivad lahtri tühjaks jätta, märkige ka ruut Ignoreeri tühje.

Märkige ruut Lahtrisisene Questrade valikuvoimalus. Klõpsake vahekaarti Sisestusteade. Kui soovite, et lahtri klõpsamisel kuvataks hüpikaken teatega, märkige ruut Kuva teade ning tippige vastavatele väljadele tiitel ja teade kuni märki.

Seostamine - EIS-i kasutusjuhendid (ülesande koostaja) - Haridus- ja Noorteamet

Kui te ei soovi teate kuvamist, tühjendage ruut. Klõpsake vahekaarti Veateade.

Binaarsed valikud on fantastilised

Kui soovite et juhul, kui keegi sisestab midagi, mida teie loendis pole, kuvataks veateade, märkige ruut Kuva hoiatus, valige soovitud suvand loendist Tüüp ning tippige teate tiitel ja sisu. Klõpsake nuppu OK. Pärast ripploendi loomist veenduge, et see töötaks soovitud viisil. Võite näiteks soovida kontrollida, kuidas muuta veerulaiust ja reakõrgustet kuvada kõik kirjed.

Kui otsustate, et soovite ripploendis kuvatavaid väärtusi muuta, lugege teemat Üksuste lisamine ripploendisse või sealt eemaldamine.

Kaubavahetuse koikumiste jaoks on kontrollitud strateegiaid

Ripploendi kustutamiseks lugege teemat Ripploendi eemaldamine. Kas vajate rohkem abi? Saate oma küsimused esitada Exceli tehnikakogukonnafoorumiskus teile vastavad asjatundjad, või teistele kasutajatele Answersi kogukonnafoorumis. Vaata ka.