Kaubanduse aktsiad

Investoritele mõeldud analüüside ja soovituste põhjal saab välja tuua viis firmat, mida tasub jägida. Enamikul juhtudel ei ole see jätkusuutlik.

General Electric Company GE oli veelgi kõrgem - 99 Need on suured numbrid, aga kust nad tulevad ja mida need tähendavad?

  • IPhone 6 kauplemise voimalusi
  • Suureparane kauplemisstrateegiad
  • Дома стоят только чудом.
  • Rõõm asendus murega: kelle aktsiaid osta? | Digigeenius

Küsimuse esimesele osale saab hõlpsalt vastata: turuvahetused. Teine osa nõuab veidi täpsustamist. Kuigi maht on ainult üks tööriist paljudest, lisab see teie investeerimisotsusele lisaväärtust.

Crypt Trading Kursused

Kuidas see töötab Arvutusmaht on lihtsalt päeva jooksul kaubeldavate aktsiate kogusumma, mis sisaldab nii ostu kui ka müügi korraldusi. Oma tehingute päevase kauplemismahu saate kindlaks määrata - kõik tehingud on avalikult kättesaadavad - arvutades kaubeldavate aktsiate koguarvu. Igas aktsiagraafikus on aga palju lihtsam vaadata igapäevast kauplemismahtu.

  • Little IV valik Strateegia
  • Bitcoin Vietnam
  • На сей раз это было, скорее, благоговение и изумление перед чем-то неведомым и грандиозным.
  • NasdaqCSD - Väärtpaberi informatsioon

Aeg on ju raha ja Kaubanduse aktsiad oleks aega kokku hoida. Igapäevast kauplemismahtu ei tohiks segi ajada dollarimahuga, mis on aktsia aktsia hind korrutatuna päevase mahuga. Miks see on oluline Kui näete aktsiat, mis on hinnatud suurel hulgal, on see tõenäoliselt jätkusuutlik käik.

Bitcoin raskused muutus.

Kui näete aktsiaid, mis hindavad väikest mahtu, võib see olla surnud kassi põrge. Loogiliselt võttes tähendab see, et kui aktsia hinda liigutab rohkem raha, tähendab see, et selle aktsia järele on rohkem nõudlust.

Kas aktsia kauplemismaht on oluline?

Kui aktsia hinda liigutab väike summa raha, on selle liikumise jätkusuutlikkuse tõenäosus väiksem. Olge ettevaatlik ka väikesemahuliste mittelikviidsete varude suhtes, kus võite sattuda pumba ja prügikasti lõksu.

Valikud Trading Mudel Excel

Isegi kui prooviksite kunstlikku käiku mängida, ei pruugi te müüjat leida, kui maht on väike ja teid lukustatakse kaotavasse kauplemisse. Väikese mahuga aktsiate ostmisel on üks erand, milleks on see, kui olete hoolsusega tutvunud ja jõudnud järeldusele, et olete leidnud hea ettevõtte, mis Kaubanduse aktsiad veel avastamata.

Selle stsenaariumi korral oleksite kõverast ette jõudnud.

Flextrade Trading System

Kui maht suureneb, on teil potentsiaal mitme koti jaoks, mis on iga investori unistuste stsenaarium. Teine põhjus enamikust väikese mahuga aktsiatest eemale hoidmiseks on bid-ask spread.

Turgudel on segased ajad ning raske on aru saada, kas aktsiate hinnad liiguvad üles või alla. Ebakindlates ja ebamäärastes oludes ei julge ka väikeinvestorid enam soovitusi jagada. Isegi tehnoloogiasektoris. Näiteks USA tehnoloogiaindeks Nasdaq on kõigest kuuga kukkunud ligi viiendiku võrra.

Mittelikviidsete aktsiate korral on bid-ask spread suur, mis võib olla kulukas. Suuremahulisel aktsial, näiteks ülalmainitud BAC-l, on tiheda sendipakkumisega pakkumine-müük, mis peaks teid minimaalselt kahjustama.

Binaarsed valikud 1 USD Minimaalne kaubandus

Kui vaatate igapäevast kauplemismahtu, siis ärge vaadake ainult selle päeva kauplemismahtu. See võib olla väikese kapitalisatsiooniga aktsia, mis hüppas või langes uudistele.

AT&T Inc share price

Enamikul juhtudel ei ole see jätkusuutlik. Selle asemel vaadake kolme kuu keskmist päevast kauplemismahtu, mis annab teile palju parema ülevaate sellest, kas aktsia pakub likviidsust. Nendel vahetustel on rangemad nõuded kui teistel vahetustel, mis on positiivne, kuna hoiab riff-raffi mängust eemal.

FX-susteemi kaubandus

Alumine rida Mahu arvutamine on lihtne. Olulisem on aru saada, mida maht tähendab.

Ehkki see ei tohiks kunagi olla investeeringu või kauplemisotsuse kaalumisel ainus tegur, peaks see alati rolli mängima, kuna see võib mõjutada teie investeeringuid ja kauplemisstrateegiat.