Erinevad valikuvoimalused

Kui te ei nõustu kõigi käesoleva lepingu tingimustega, siis ei pruugi te veebisaidile pääseda ega teenuseid kasutada. Praegu piirdub see pahatihti vaid koolivägivalla juhtumite või meediakünnist ületava skandaaliga. Käesolevaid teenusetingimusi kohaldatakse saidi kõigile kasutajatele.

Ettevõte lubab, et maitse jääb samaks. Coca-Cola teatab, et panustab tootearendusse järjepidevalt ja viimastel aastatel on fookus olnud just suhkruvabade või vähendatud suhkruga jookidel.

Rahaoptsioonide strateegiad Kaubandus varude valikud Indias

Ettevõtte eesmärgiks on tarbijatele pakkuda alati valikut ja sobivat alternatiivi. Coca-Cola Balti Jookide AS avalike suhete juht Nele Normak räägib, et ettevõte tegeleb pidevalt olemasolevate ja uute toodete arendamisega, otsides suhkrusisalduse vähendamise võimalusi nii, et see ei muudaks liigselt armastatud jookide maitset Erinevad valikuvoimalused et igas tootekategoorias oleks alati erinevad valikuvõimalused.

Eestis on Coca-Cola portfellis kõige pikema ajalooga toode Fanta Orange, mis on turul olnud juba ligi 40 aastat.

Binaarvaadete strateegia kaardid ADP jagamise valikte tehingud

Tarbijad armastavad traditsioonilisi maitseid, aga järjest rohkem otsitakse vähendatud suhkrusisaldusega alternatiive ning võimalusi, et oma igapäevast suhkru -ja kaloritarbimist kontrollida.

Toote maitse on jäänud traditsiooniliseks, kuid ml tootes on nüüdset vaid 27 kalorit. Lisaks pakub ettevõte kõigi oma toodete puhul erinevaid pakendisuurusi, et tarbitud suhkrukogus vastaks tasakaalustatud toitumise soovitustele. Uuendatud retseptiga Fanta Orange on saadaval ka ml plekkpurgis.

Kaubandussusteemi arendamise tarkvara Kuunlajalg binaarsete variantide jaoks

Samuti on kõik tooted märgistatud lihtsasti jälgitava tarbijainfo märgistusega, mis annab samuti kiire ülevaate toote suhkrusisaldusest ja aitab tarbijal teadlikke valikuid teha.