Valikute sonastik,

Kirjuta kiri näidise alusel. Vaata Sõnaveebi piltsõnastikku.

Sünonüümisõnastik Põhjalik eesti keele sünonüümisõnastik pakub kirjas ja kõnes kasutatavaid sünonüüme, sealhulgas valiku vanemaid, murdelisi ning kõnekeelseid sõnu või väljendeid, samuti termineid ning kantselei- ja stampkeelendeid.

Antonüümisõnastik Sõnastikus on ligi antonüümipaari, neist enamik kuulub üldkeele sõnavarasse. Märksõna on esitatud koos oma Valikute sonastik nt suur : väike või vabastama : vangistama.

Valikute sonastik Kuna ma kaubeldakse binaarseid voimalusi

Fraseoloogiasõnaraamat Sisaldab üle püsiväljendi, sealhulgas raamatulikke, kõnekeelseid ja vananenud ning vulgaarseid väljendeid, samuti mitmesuguseid ütlusi ning kantselei- ja stampvormeleid. Eesti keele sõnapered Esimene eesti keele sõnaperede sõnaraamat, kust saab põhjaliku ülevaate eesti keele rikkalikust sõnamoodustusest — kirjeldatud on ligikaudu sõna ehitust ja sõnadevahelisi moodustusseoseid.

Valikute sonastik Knni kaubandusstrateegia

Seoste alusel on sõnad koondatud ligi sõnapereks. Sõnapere koondab kokku kõik need sõnad, mis on üksteisest moodustatud, milles kordub üks ühine tüvi, mis seob kõiki sõnapere liikmeid. Eesti keele sõnapered — indeks Indeks võimaldab teada saada, kas otsitav sõna esineb sõnaperede raamatus ning millis t es sõnapere de s ja millises plokis see täpsemalt asub.

Valikute sonastik Kristovaliti maakler Euroopas

Otsida on võimalik nii elektroonilise indeksi kaudu päringuaknas kui ka pereliikmete loenditest pdf-formaadis. Vajadusel on võimalik sõna olemasolu kontrollida ka perepeade pdf-loendist.

Valikute sonastik Oli tulevase aktsiaoptsioonitehingud